Co o mně napsali moji klienti?

jan bulis

30.07.2021

Člověk na svém místě. Nic není problém. Vše řeší rychle a s velkým přehledem. Co řekne to platí a tak to má být.

Beáta Hašková

30.06.2021

„Pan Kotyz je muž na svém místě. Perfektní profesionál, s úsměvem vyřeší nemožné. Děkuji.”

Martin Mazur

24.06.2021

Profesionalita

Michaela Burdová, advokát

23.06.2021

Profesionál ve svém oboru, který má zájem o klienta!

Radko Biľ

21.05.2021

Plná spokojenost s přístupem dodržením všech termínu a okamžité vyřešení drobných nesrovnalosti.
Můžu jenom doporučit.

Jozef Chorvát

20.05.2021

Výborný realitný servis, od posúdenia nehnuteľnosti, cez právnu podporu až po prepis na katastri nehnuteľnosti. Skvelá komunikácia.

Jitka Bayerová

23.04.2021

“Profesionální přístup, ochota a 100% spolehlivost. Pan Kotyz je velmi milý, vždy perfektní a profesionál. Velice si vážíme jeho přístupu a pomoci, stejně tak jako jeho dokonalého servisu, který nám poskytuje již několik let.”

Vlasta Finová

18.04.2021

“Opravdu mohu pana Kotyze doporučit. Aktivně komunikoval se všemi (s mojí bankou, s úvěrující bankou kupujících, advokátem) a ušetřil minimálně 2 měsíce času všem. Prostě v jeho podání nic není problém!”

Jan Kupec

13.04.2021

“Prostě paráda. Pan Kotyz je naprostý profesionál a při prodeji nám hodně pomohl a upozornil nás na věci, které by nás ani nenapadly a které by mohly způsobit budoucí trable. Rozhodně doporučujeme!”

Nir Pinhas Neffesh

19.01.2021

I rented an apartment in Prague 1 two weeks ago, my real-estate agent was Jan, He is a great guy, been assisting me with everything I need.
and the apartment is perfect! thank you Jan!

Dagmar Boussida

23.12.2020

Jednání s panem Janem Kotyzem bylo naprosto otevřené, rychlé, transparentní - a především si vážím jeho lidského a férového přístupu. Jen tak dál!

Karel Šišovský

15.12.2020

Spoluprace s panem Kotyzem byla rychla, vecna a ferova. Doporucuji!

Jaroslav Prokopec

14.12.2020

Pozitivní: Profesionalita, Rychlost odpovědi

Skvělý přístupu a “motto” nic není problém , rychlé a pohotové jednání.

Marcel Hradilová

27.11.2020

“S přístupem p. Kotyze jsme byli velmi spokojeni. Rychlé, jasné, stručné jednání. I když jsme komunikovali jen telefonicky nebo emailem, bylo znát, že je to profesionál na svém místě. Děkujeme za vstřícný a individuální přístup. Jeho služby můžeme jen doporučit. manželé Hradilovi”

Romanka Vasilievová

03.11.2020

“S prací a přístupem pana Kotyze jsem byla spokojená, rychlá a přesná komunikace, rychlé vyřízení požadavků a všech věcí spojených s bydlením, férové a přátelské jednání. Moc děkujeme,”

Růžena

01.11.2020

Pan Kotyz je profesionál - má příjemné, vstřícné jednání, a v dnešní době jsem ocenila zvláště rychlost, s jakou realizoval můj požadavek. Děkuji a doporučuji

Gita

22.10.2020

“Spolupráce s panem Kotyzem je vždy skvělá, jednání profesionální. Vřele doporučuji a moc děkuji.”

Nikdo Nikde

20.10.2020

Rychlé a vstřícné jednání, mohu vřele doporučit =)
Pan Kotyz má mé díky.

Esther Inanna

26.08.2020

Děkujeme Janu Kotyzovi za jeho profesionalitu, těšíme se!

Tomáš Štangl

23.07.2020

Velká spokojenost s panem Kotyzem. Rychlost, profesionalita, vstřícnost.

Bozena Rosenbaumova

14.07.2020

Velká spokojenost s panem Kotyzem,rychlost ,profesionalita

Petr Kašparovský

09.07.2020

Naprosto prefesionalni pristup, velmi korektni jednani, navic vzdy okamzita reakce na jakykoliv dotaz. Muzu Reality Pomazal jen pochvalit. Jednal jsem s panem Kotyzem a muzu Vam ho jen vrele doporucit.

Honza Halgy

06.04.2020

Pane Kotyze, který nám zprostředkovával pronájem, bych mohl jedině doporučit. Vše bylo velmi rychle vyřešené a na mail i telefon reagoval neprodleně. Děkuji!

Daniel Machaczek

14.10.2019

S realitní kanceláři, konkrétně s panem Kotyzem, jsem byl více než spokojen. Výborné vystupování, skvělé služby a servis. S čistým svědomím mohu vřele doporučit.

Sprava HFZ

05.02.2019

S prací realitního specialisty pana Jana Kotyzy jsem moc spokojena, jeho služby (pronájem bytů) jsem využila již 2x a vždy byl velmi spolehlivý a rychlý, a jako člověk férový a příjemný. Mnohokrát děkuji Stopová

Mi Dobias

04.11.2018

S prací realitního specialisty pana Jana Kotyzy byla z naší strany spokojenost, ze které byla vidět zkušenost a profesionalita. Ceníme si také jeho snahy o dobré finanční podmínky pro své zákazníky. Děkuje Dobiáš.

Nezdolna Hora

30.10.2018

Když si hledáte nový domov, je velice důležité, s jakými lidmi se potkáte, pak hraje roli i pevný stisk ruky, úsměv na uvítanou, upřímnost, znalost věci, ale také třeba vtip. Toto všechno je panu Kotyzovi vlastní a tak mu nemůžeme s partnerkou nic jiného, než poděkovat a popřát hodně spokojených klientů a vše dobré v životě!!!

John Nicknamer

02.03.2018

Přes pana Kotyze jsme nedávno kupovali chatku ve Velké Chuchli a byli jsme naprosto spokojeni. Jeho přístup je lidskej, na nic si nehraje a ještě u toho vtipkuje :) Když něco o nemovitosti neví tak to přizná a udělá vše proto aby dodatečné informace sehnal což je v dnešním světě velmi cenné než si hrát na to že vždy vše víme. Má velké zkušenosti a je vidět že v oblastni nemovitostí dělá již léta. Dokonce dojel pro mojí partnerku na prohlídku pač nestíhala což už se jen tak asi nevidí. Děkujeme!

Luboš Zeman

28.8.2017

Luboš Zeman: Je mnoho realitní kanceláří a řada i solidních. Nikdo ale nepracuje, jako pan Kotyz. Rychlost, solidnost, maximální snaha vše vyřešit ke spokojenosti pronajímatele i nájemce - to vše a ještě více je znakem pravého profesionála a tím pan Kotyz je beze všech pochybností. Vřelé díky za skvěle odvedenou práci. Všude budu jen doporučovat. 28.8.2017

Jana Marková

21.08.2017

Jana Marková Jako realitního makléře doporučuji pana Jana Kotyze. Profesionální, příjemné jednání, vše vyřízeno rychle, bez jakýchkoliv problémů. Absolutní spokojenost, vřele doporučuji a panu Kotyzovi ještě jednou děkuji.

Plavjanikd

13.08.2017

S realitními službami pana Kotyze jsme byli velmi spokojeni. Vyzvednout bychom chtěli jeho korektní, rychlé a profesionální jednání. Realitního makléře pana Kotyze můžeme jen doporučit !!!

Romana Polášková

10.08.2017

Se službami pana Kotyze jsme byli mile překvapeni. Důležité pro nás bylo jeho rychlé a férové jednání. Jsme moc spokojeni s výběrem bytu. Realitního makléře pana Kotyze mohu všem jen doporučit.

Scervinkova

01.03.2017

Naprosto doporučuji jako realitního makléře pana Jana Kotyze. Profesionální příjemné jednání, vše rychle bez jakýchkoliv problémů vyřízeno. Absolutní spokojenost.

Evuša

30.01.2017

Vřele mohu všem kdo hledají nový domov doporučit realitního makléře Jana Kotyze. Mile mě překvapilo jeho profesionální, rychlé a vstřícné jednání. Jeho přístup lze srovnat s jednáním mých nejlepších přátel.

Ivana Trnavská

20.12.2016

S panem Kotyzem byla velice příjemná a dobrá spolupráce,velmi mi pomohl při shánění bytu. Pan Kotyz byl velice vstřícný a byla sním velmi dobrá domluva. Vše vyřídil rychle a velice profesionálně.Moc děkuji a vřele doporučuji.

Ballay Lukas

09.09.2016

Spoluprácu s pánom Kotyzom si nedokážeme vynachváliť. Zháňať byt v období najväčšieho dopytu nie je vôbec jednoduchá záležitosť, no tento sympatický, výrečný človek s nadštandardným profesionálnym prístupom nám s tým perfektne pomohol. Vďaka jeho ľudskému a lojálnemu prístupu máme kde bývať. Bez váhania služby Reality Pomazal odporúčame každému a do budúcna vieme na koho sa obrátiť. Ďakujeme za spoluprácu!

Dominika

25.04.2016

Velice děkuji za úžasnou spolupráci. Jsem spokojená, velice příjemné a rychlé jednání a pan Kotyz je velice vstřícný a zábavný člověk. Moc moc děkuji a vřele doporučuji Žižková

Simona Jandová

25.04.2016

Pan Kotyz je nejen velmi příjemný a vstřícný člověk, ale hlavně profesionál, který svému oboru rozumí. Jeho prostřednictvím prodala maminka chatu a my byt - vše proběhlo ke spokojenosti nás i kupujících. Pokud by někdo z mého okolí potřeboval služby realitního makléře, rozhodně mu pana Kotyze doporučím. Jandová

Milerova Anicka

12.04.2016

Pana Kotyze mohu vřele doporučit. Milý, sympatický člověk, který opravdu rozumí svému oboru. Vše proběhlo jako po másle bez jakýkoliv komplikací. Milerová

Simkova Anda

27.01.2016

Vďaka pánovi Kotyzovi už bývam. Prístup pána Kotyza hodnotím veľmi pozitívne, bol ústretový a nemám vobec žiadne výhrady. Šimková

Ingrid Jamrichova

22.01.2016

Spolupráce s panem Kotyzem proběhla k mé naprosté spokojenosti. Mohu jen doporučit! Inka Jamrichová

Luci Tylsarova

08.11.2015

Spolupráce s panem Kotyzem splnila to, co bylo třeba. V krátké době se zasloužil o prodej chaty. Jeho práce byla velmi pečlivá. Určitě doporučím dalším lidem. Tylšarová

J. Němec

29.07.2015

S prací pana Kotyze jsem byl velmi spokojený. Rychlé, vstřícné jednání. Když bylo potřeba, byl k zastižení na telefonu. Určitě až budeme s přítelkyní hledat větší byt na pronájem, víme, na koho se obrátit. J. Němec

Bkaninska

28.07.2015

S realitní kanceláří Reality Pomazal máme velmi dobrou zkušenost. Již nějakou dobu spolupracujeme s realitním specialistou panem J. Kotyzem, který nám pomáhá s pronájmy v naší nemovitosti. Je velmi vstřícný a ochotný a to, co zprostředkuje, funguje.

Lenka Baumanová

14.04.2015

S prací pana Kotyze jsem byla velice spokojená , profesionální a přátelský přístup . Kdykoliv jsem s něčím potřebovala poradit nebo pomoct vždy byl k dispozici . služby reality Pomazal mohu vřele doporučit .

Tereza Endrychová

14.04.2015

Reality Pomazal mohu vřele doporučit. Velice děkuji zejména panu Janu Kotyzovi, který mne doslova zachránil. Vše proběhlo v neobyčejně přátelském duchu, navíc rychle a profesionálně. Endrychová

Jan Kalvoda

10.02.2015

Vážení, pana Jana Kotyze jako makléře mohu vřele doporučit. Naprosto profesionální a přátelský přístup k prodeji naší nemovitosti. Vše proběhlo podle předem domluveného scénáře k naší plné spokojenosti. Ještě jednou děkujeme, Kalvodovi.

Kontaktujte mě
Potřebujete poradit?