Prodej stavebního pozemku Dolní Bělá

Pozemky s možností realizace vícero záměrů

6 300 000 Kč

Exkluzivně nabízím k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 8.592 m na kterých je možno uskutečnit doslova několik různých záměrů, projektů a to:

- Ubytovací zařízení
- Eko farma, chov zvířectva, koně, atd.
- Lesní školka
- Soukromé bydlení a další možnosti

Pozemky se nabízejí včetně stavebního povolení a projektu na výstavbu dalších 4 chat. Respektive stavbu, nebo podnikatelský záměr je možno uskutečnit na stavební parcele o výměře 1171 m jehož součástí je již dům, respektive stavba určená k rekreaci.

Další pozemky jsou:
- 150 m kde je vrt hluboký 62m s vynikající vodou
- 565 m kde je umístěna kořenová čistička
- 6.706 m nádherná louka, na které je možno realizovat stavby, zařízení a jiná opatření pro zemědělství.

Dle platného ÚP je zde povolena maximální plocha zastavění 20 %, minimální plocha zeleně 60 %, max. výška objektu 1 NP a podkroví. To znamená, že je možno zde postavit regulérní dům se zastavěnou plochou 234 m, nebo postavit dva domy se zastavěnou plochou 117 m.

Dále je zde platné stavební povolení s projektem na výstavbu dalších 4 chatek viz foto. Podrobnější plány a identifikaci jednotlivých parcel zašlu na vyžádání.

Na pozemku je zavedena elektřina, voda z vlastního vrtu, kořenová čistička se systém čerpání a usazování kalu dimenzovaná na 20 osob.

Pro bližší informace a získání dalších informací mne kontaktujte.

Tyto pozemky, podnikatelský záměr jsou vhodné především pro zájemce, kteří mají vztah k přírodě, chtějí být v přírodě, vyhovuje jim život v klidu a stranou od velkých aglomerací. Věřím, že je to trend dnešní doby, a že tento projekt si najde svoje klienty a může být úspěšný.

Pozemek:
8592 m2
Adresa:
Dolní Bělá, Dolní Bělá
Město:
Dolní Bělá
PSČ:
33152
  • Sdílet nemovitost

Podobné nemovitosti

Mám zájem o prohlídku

*Odesláním formuláře budou Vaše osobní údaje zpracovány dle podmínek Zpracování osobních údajů.

Kontaktujte mě
Potřebujete poradit?