Prodej hotelu Plesná

Prvorepubliková vila vhodná k bydlení i k podnikání.

19 600 000 Kč

Prvorepubliková vila s neopakovatelnou atmosférou vhodná k bydlení i k podnikání. Sídlo firmy, lázeňství, boutique hotel, pension, luxusní dům pro seniory. Jaký je Váš podnikatelský plán?

Exklusivně nabízím k prodeji jedinečnou vilu, respektive sídlo továrníka Otto Geipela, ze známého a významného rodu.

Továrník Geipel patřil mezi největší průmyslníky chebského okresu na konci 19. a na začátku 20. století a jeho koželužna, ke které patřil ještě mlýn a pila, byla jednou z největších a nejmodernějších ve střední Evropě.

A právě teď můžete toto jedinečné sídlo, které nechal postavit v roce 1908 továrník Otto Geipel vlastnit právě Vy. A právě vy zde můžete realizovat svůj podnikatelský záměr, nebo zde vytvořit rodinné sídlo, kam za Vámi všichni budou rádi jezdit.

Současný vlastník nechal vilu v roce 2018 vysokým nákladem kompletně zrenovovat a rekonstruovat.

Výčet renovovaných a rekonstruovaných prvků se do tohoto popisu nevejde, ale každý, kdo si jenom trochu umí představit kolik to bylo práce a úsilí vzhledem k velikosti domu si také umí představit finanční obnos, který byl k realizaci potřeba.

Kompletně renovovaná špaletová okna, nová elektřina v celém domě, stoupačky, voda, podlahy, omítky, štuky atd.

O tepelný komfort a energetickou nenáročnost se starají dvě zcela nová, k životnímu prostředí šetrná a úsporná tepelná čerpadla od špičkové německé firmy Alpha Innotec.

Dům má celkem 3 patra v každé části a po celém půdorysu budovy polosuterén vhodný k mnoha účelům. Z podnikatelského hlediska je zde možno vybudovat welness, sauny, ale i další služby s plánovaným využitím spojené.

Tato nemovitost, tento úžasný dům má celkem 6 samostatných bytových jednotek vždy s vlastní, novou a moderní koupelnou a kuchyňkou. Dále reprezentativní společenskou místnost s kuchyňským koutem, jídelní salonek a zimní zahradu.

Byty: 4x 2kk vždy dvě samostatné ložnice a samostatný kuchyňský kout, 1x 2+1, a 1x 3+1 plus volná půda cca 180m vhodná pro vestavbu další jednotky.

Bližší technický popis a uspořádání jednotlivých jednotek na vyžádání.

Dům má zastavěnou plochu společně s nádvořím 693 m a patří k němu další pozemky o celkové výměře téměř 6.000 m. Jednotlivá patra mají plochu půdorysnou cca 240 m, tzn. že celková užitná plocha činí více jak 900m. Čistě plocha určená k bydlení je cca 400 m s možností vybudovat další jednotku v podkroví.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě: městský vodovod, kanalizace, elektřina, plyn a navíc je zde vlastní vydatný zdroj vody.

Obec Plesná je ideálním výchozím bodem k výletům do lázeňských lokalit jako jsou Františkovy lázně s úžasným Aquaparkem Aquaforum, Mariánské lázně a samozřejmě Karlovy Vary. Díky znovuotevření hraničního přechodu pro pěší, cyklisty i motoristy je hned přes cestu čisté a malebné lázeňské městečko Bad Brambach s nejsilnějším radonovým zřídlem na světě.

pro bližší info kontaktujte makléře.

Obytná plocha:
960 m2
Pozemek:
5898 m2
Adresa:
Tovární, Plesná, Plesná
Město:
Plesná
PSČ:
35135
  • Balkon, Terasa, Garáž, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno nábytkem
  • Vytápění: Lokální tepelné čerpadlo
  • Sdílet nemovitost

Mám zájem o prohlídku

*Odesláním formuláře budou Vaše osobní údaje zpracovány dle podmínek Zpracování osobních údajů.

Kontaktujte mě
Potřebujete poradit?