Prodej bytu 3+1 Praha 1, Nové Město

Nádherný byt 3+1, 97 m u Mánesa, Nové město - Praha 1

Prodáno

Nabízím k prodeji velmi vzdušný, světlý a hlavně praktický byt 3+1, 97 m ve 3. patře šestipatrového funkcionalistického domu s výtahem.

Byt je po kompletní rekonstrukci včetně nových elektro rozvodů v mědi, voda v plastu, repasované parkety, nový plynový kondenzační kotel a další bonusy jako bezpečnostní dveře NEXT třída 3, venkovní elektrické žaluzie v celém bytě atd.

Byt má užasnou a praktickou dispozici.

Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj 28 m spojený dvoukřídlými dveřmi se samostatnou kuchyní 14 m a tvoří tak velmi příjemnou a vzdušnou atmosféru.

První ložnice spojená s obývákem nabízí úžasných 24 m a vstup do jedné z koupelen. Druhá ložnice 11 m může klidně sloužit jako pracovna, nebo šatna, a nebo samozřejmě může zůstat ložnicí, protože hned vedle je druhá koupelna.

Byt je orientovaný do klidného vnitrobloku a je absolutně tichý stranou veškerého hluku z hlavní ulice.

Dům postavený v roce 1936 je dnes moderním domem s reprezentativními vstupními a společnými prostorami, které si toto místo zaslouží.

Myslíkova je hranicí městských částí Praha 1 a Praha 2 a spojuje Masarykovo nábřeží u Vltavy (Mánes, Žofín) se Spálenou ulicí u Karlova náměstí a v historii byla vždy páteřní komunikací s množstvím obchodů, kaváren a restaurací.

Pro bližší info kontaktujte makléře.

Velikost:
3+1
Obytná plocha:
97 m2
Adresa:
Myslíkova, Praha 1, Nové Město
Město:
Praha
PSČ:
11000
  • Bezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Výtah
  • Metro, Tramvaj
Cena 20 800 000 Kč
  • Sdílet nemovitost

Podobné nemovitosti

Kontaktujte mě
Potřebujete poradit?