Prodej bytu 2+kk Praha 7, Holešovice

krásný byt 2kk s terasou, Praha 7 - Letná

Prodáno

Nabízím k prodeji velmi příjemný a slunný byt 2kk s vlastní terasou o celkové výměře 57m.

Byt se nachází ve 2.NP secesní budovy z počátku 20. století. Dům byl v roce 2010 kompletně rekonstruován (nová omítka fasády, nová okna, nová střešní krytina, výtah, rozvody vody atd.) a poslední rekonstrukce a úpravy proběhly v roce 2013.

Velmi nízké měsíční poplatky spojené s užíváním bytu včetně fondu oprav ve výši 1.600,-Kč.

Byt s vysokými stropy a skvělou atmosférou se nachází ve velmi žádané, opravdu žádané lokalitě Prahy 7 Letná. Hned za domem je vstup do nádherné a velmi populární Stromovky a kousek před domem je vstup do neméně populárních Letenský sadů, kde je možno provádět všechny možné volnočasové aktivity stejně jako ve Stromovce.

Samotný byt nabízí jednu samostatnou ložnici orientovanou na sever do uliční části. Dále pak kuchyňský kout vybavený sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou a digestoří s připraveným odvětráním mimo byt. Obývací část bytu končí Francouzským oknem se vstupem na jižní terasu, která přímo vybízí k relaxu a odpočinku.

Podlahu bytu tvoří příjemná a poctivá dřevěná plovoucí podlaha, byt též disponuje elektronickým zabezpečovacím systémem a samozřejmě k bytu náleží sklepní koje umístěná v 1.PP.

Užitná plocha: byt 46,9 m, terasa 8 m, sklep 2,2 m.

Jednoznačně se jedná o velmi lukrativní, zelenou, klidnou, oblíbenou a investičně zajímavou část Prahy vzdálenou od centra 15 min a to jsou ty správné důvody k nákupu tohoto bytu.

Majitel si vyhrazuje právo na přijmutí nejvyšší cenové nabídky.

Pro bližší info kontaktujte makléře.

Velikost:
2+kk
Obytná plocha:
57 m2
Adresa:
U studánky, Praha 7, Holešovice
Město:
Praha
PSČ:
17000
  • Bytové jádro zděné, Sklep, Terasa, Výtah
  • Tramvaj
Cena 6 500 000 Kč velmi nízké měsíční poplatky ve výši 1.600,-Kč
  • Sdílet nemovitost
Kontaktujte mě
Potřebujete poradit?