Prodej bytu 1+kk Praha

Novostavba 1kk, 32m/Terasa 26m, 3x parkovací stání, Praha 15 - Horní Měcholupy

Prodáno

Exkluzivně nabízím k prodeji velmi příjemný a slunný byt 1kk, 32m s úžasnou letní terasou 26m orientovanou na jih, která je od května do konce září dalším pokojem. K bytu patří 3 venkovní parkovací stání, 1x v osobním vlastnictví a další dvě ve výhradním užívání.

Velkým benefitem je informace, že je možno bytovou jednotku rozšířit o cca 8m čtverečných tak, že se zasklí část terasy viz zobrazení na vizualizačním foto.

Byt, respektive dům byl postaven v roce 2014 jako energeticky nenáročný předním českým developerem firmou Ekospol, která je ověnčena řadou ocenění jak v ČR, tak v Evropě.

Samotný byt je proveden ve vysokém standardu a nabízí velkorysou a na míru provedenou kuchyňskou linku se sklokeramickou deskou, troubou spolu se zabudovanou pračkou. Příjemný obýváček se vstupem na úžasnou terasu, která přímo vybízí k relaxu a odpočinku. Moderní koupelna s vanou a toaletou a velmi komfortní předsíň se šatními skříněmi.

Celkově se jedná o žádanou, moderní a stále se rozvíjející lokalitu s vynikající dopravní obslužností všemi směry.

Bezproblémové parkování, MHD zastávka před domem, metro Háje 5 min, dálnice a jižní spojka 5 min, Kaufland, DMko a další v novém centru 2 min od domu.

Pro aktivní jedince je hned za rohem velmi oblíbený volnočasový areál Hostivařské přehrady, kde je možno provozovat mnoho různých aktivit.

Pro více info kontaktujte makléře.

Obytná plocha:
58 m2
Adresa:
Hornoměcholupská, Praha 10, Horní Měcholupy
Město:
Praha
PSČ:
10900
  • Terasa, Parkování, Bezbariérový přístup, Výtah, Bytové jádro zděné
  • Vytápění: ÚT dálkové
  • Dálnice, Metro, MHD
Cena 4 399 000 Kč včetně 3x parkovacího stání,
  • Sdílet nemovitost
Kontaktujte mě
Potřebujete poradit?