Vy všichni (nebo mnoho z Vás), kteří mě již znáte víte, že jsem tu s Vámi a pro Vás již pěknou řádku let. A Vy, co mě neznáte vězte, že realitám se věnuji od roku 2003. Za tu dobu jsem nasbíral mnoho zkušeností, neocenitelnou praxi a velký přehled v oboru a získal si důvěru mnoha z Vás. 

Za 19 let praxe jsem opravdu řešil všechny možné i nemožné případy, které při prodeji či pronájmu nemovitostí mohou vzniknout. Od pronájmů garsonek, bytů, domů až po velké obchodní plochy.

Prodeje bytů, chat, činžovních domů, bytových domů, průmyslových a výrobních areálů napříč republikou. Řešil jsem zástavy, úvěry, dědictví, obchodní podíly, exekuce na nemovitostech atd. A vždy úspěšně, protože když se chce, tak všechno jde.

Nemám e-book, ani Vám za zanechání kontaktu nebudu posílat “sedm nejčastějších chyb při prodeji“ a podobně. Radši budu hlídat Vaše nemovitosti v katastru nemovitostí a pravidelně Vás budu informovat o probíhajících změnách, ale raději budu zasílat informaci o tom, že je vše v pořádku, a že se s Vašimi nemovitostmi nic neděje. Tato služba je pro Vás zdarma – jen mi dejte vědět, že o hlídání nemovitostí máte zájem.

A protože v realitách jde vždy o hodně peněz a vše souvisí se vším, tak aktivně sleduji zprávy z ekonomiky a byznysu a to jak z domácí, tak i světové scény, protože vývoj na světových trzích má vliv i na cenu Vašich nemovitostí. Pokud máte zájem, budu Vám zprávy ze světa byznysu a ekonomiky pravidelně zasílat – stačí se přihlásit k odběru, nebo můžete zprávy číst v aktualitách.

Shrnuto a podtrženo:

  • Dlouholeté zkušenosti, Neocenitelná praxe, Velký přehled v oboru – již více jak 18 let 
  • Důvěra klientů – viz reálné a dohledatelné reference
  • Hlídání nemovitostí v katastru nemovitostí – skvělá služba pro klienty zdarma 
  • Orientace v domácí i světové ekonomice - realitní makléř musí vědět co se děje doma i ve světě
  • Právní služby a finanční poradenství v ceně realitního servisu
  • Jsem koncesovaný realitní makléř a člen realitní komory
  • Jsem nadstandardně pojištěn na částku 3,5 mil

To Vám nenabídne každý. Těším se, že zavoláte, nebo, že se dokonce uvidíme. V každém případě se nebojte mne kontaktovat s jakýmkoli dotazem – nic to nestojí – a rád Vám odpovím/poradím.

Výpis z živnostenského rejstříku a nadstandardní pojištění dle Realitního zákona na 3 500 000 Kč.

    

Kontaktujte mě
Potřebujete poradit?